Kanturk Royl, a.s.

Loď QX650 cruiser

Motorový člun QX650 je ideální volbou pro relaxaci na vodě, delší výlety nebo volný čas s rodinou či přáteli. Ideální do vnitrozemských vod i do pobřežních mořských vod. Úroveň komfortu, kterou tato loď nabízí, je srovnatelná s mnohem většími a dražšími loděmi. Byla navržena po četných konzultacích s našimi zákazníky, aby splnila očekávání i těch nejnáročnějších lidí. Loď je velmi pohodlná, funkční a prostorná. Měla by pojmout 8člennou posádku na své palubě.

Loď vyniká mezi ostatními loděmi v tomto rozsahu délek trupu, protože má velkou kajutu s 2 metrovou postelí pro 4 osoby. Dále je zde kuchyňský kout s lednicí, dřezem a malým sporákem.

Samostatná toaleta je natolik funkční, že ji může pohodlně používat osoba vysoká až 2 metry. Vybavena je také umyvadlem a praktickou skříňkou.
Díky konstrukci trupu je loď velmi stabilní a manévrování je extrémně snadné i v obtížných podmínkách na moři. S motorem 200 km vám tento model lodi může poskytnout záruku zábavy a nezapomenutelných emocí.

Parametry QX650

Délka: 625 cm

Šířka: 250 cm

Váha: 1250 kg

Posádka: 8

Maximální výkon motoru: 200 KM

Standartní vybavení QX650

Barva: Bílá

Štít grafitové plexisklo: Ano

Kotevna : Ano

Vazáky: Ano

Boční odrazová lišta : Ano

Odvodnění kokpit: Ano

Lavice: Ne

Sedadlo : Ano

Koupací žebřík: Ano

Čalounění: Ano

Doplňkové příslušenství

kapitánské křeslo – čalounění ECO MARINA nebo SILVERTEX, dle návrhu zákazníka

vyrobeno z UV odolného materiálu – rám SUNBRELLA nebo MASACRIL z trubek v rozměrech 22×1,5 mm nebo 25×1,5 mm nebo 25×1,5 mm, ocel ASI 316

standardně bílá RAL 9010, na přání zákazníka lze vyrobit bok nebo celý trup v libovolné barvě RAL

syntetická tkanina s neobvyklým stylem tkaní, dostupná ve 14 barvách.

možné varianty kruhového, oválného nebo obdélníkového stolu s nastavitelnými nohami a držáky nápojů

palivová nádrž na 83 až 130 litrů, vyrobena z plastu, plnicí hrdlo palivové nádrže uzamykatelné nerezovým klíčem, odvzdušnění, senzor hladiny paliva, ukazatel hladiny paliva

přihrádka na baterie, hlavní vypínač, 2×4 spínací panely, zásuvkový panel USB LED osvětlení paluby – bílé nebo modré bodové světlo, horní osvětlení, osvětlení navigace

plastová nádrž na vodu 60 nebo 100 litrů, nerezová plnička vody, čerpadlo s tlakovým spínačem, sprchová hlavice s 5 metrovou hadicí. Ukazatel hladiny, senzor hladiny.

potah z látky MASACRIL v černé barvě se zapínáním v nerezi.

je vyrobena z pěny, kterou lze použít jako materiál pro celou palubu nebo vybrané části paluby. Imituje dřevěnou podlahu a je vyrobena z odolného polyetylenu. Zlepšuje bezpečnost, pohodlí a poskytuje lepší ochranu lodi před poškozením.

Fotogalerie